TÜRKİYE BÜYÜKLER VE VETERANLAR ŞAMPİYONASI SAKARYA

ANNE-İŞ KADINI-SPORCU VE ANTALYAYI TEMSİL ETTİ TÜRKİYE 3. OLDU...
TÜRKİYE BÜYÜKLER VE VETERANLAR ŞAMPİYONASI SAKARYA

2003 YILINDA KARATEYE OĞLUMU KAYIT ETTİRMEKLE KARATE HAYATIM BENİM İÇİN BAŞLAMIŞ OLDU OĞLUMU SALONA HER GETİRMEMLE KARATE BENDE VAZGEÇİLMEZ OLDU VE BİR FİİL KENDİMDE BAŞLAMIŞ OLDUM.HER BAYAN DA OLDUĞU GİBİ ÖNCE YAŞIM VE BAYAN OLMAMDAN DOLAYI YAPIP YAPMAMAKTA TEREDDÜT ETSEMDE BAŞLAYINCA KARATENİN YAŞI OLMADIĞINI VE HER BAYANIN BU SPORU YAPABİLECEĞİNİ ANLADIM.ŞU AN OĞLUM 18 YAŞINDA VE HALA BİRLİKTE SPOR YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ.
KARATE KİŞİLERİN TOPLUM İÇERİSİNDE BİR BİREY OLARAK ÖZGÜVENİNİ GELİŞTRİREN,İÇİNDE VAR OLAN AMA FARKINDA OLUNMAYAN CESARETİ YÜZEYE ÇIKARAN VE AYNI ZAMANDA DAHA SAĞLIKLI BİR BEDENE SAHİP OLMAYI SAĞLAYAN BİR SPOR DUR.
BEN BU SPORA BAŞLAMAK LA ÖNCELİKLE BEDEN SAĞLIĞAMA KAVUŞTUM,MALUM BU YAŞDA OLAN HER BAYAN GİBİ BENİMDE SAĞLIK PROBLEMLERİM VARDI VE BEN KARATEYE BAŞLAMAKLA BU PROBLEMLERİMİ YOK DENECEK KADAR AZA İNDİRGEYEREK DAHA SAĞLIKLI BİR YAŞAM ELDE ETTİM.
AYNI ZAMANDA KENDİME OLAN ÖZ GÜVENİMDE ARTMIŞ BULUNMAKTA,EĞER GÜNÜMÜZDE
ŞİDDETE MARUZ KALAN BAYANLARIMIZ HALAN VARSA ONLARA TEK DİYECEĞİM BU DURUMDAN KURTULMAK ONLARIN ELİNDE .KARATE HEM SPOR OLARAK BEDEN SAĞLIĞINIZI KORUDUĞU GİBİ HEM ÖZ GÜVENİNİZİ ARTIRARAK BU TARZ ŞİDETE KARŞI EN BÜYÜK SİLAHTIR.
ŞİMDİYE KADAR BU ALANDA SPOR YAPTIĞIM HALDE BİR BAŞARIM SÖZ KONUSU OLMAMIŞTI AMA SENSEİ İLKAY İLDAŞIN SALONUMUZA SAHİP OLMASI İLE , BEN VE BİR ÇOK SPORCULARIMIZ BU ALANDA ÇEŞİTLİ BAŞARILARA İMZA ATMIŞ BULUNMAKTA BU BİZİM DEĞİL ASLINDA SENSEİ İLKAY İLDAŞIN BAŞARISIDIR.BÖYLE BAŞARILI BİR SPOR HAYATI OLAN VE AKADEMİSYEN BİR ANTRENÖR EŞLİĞİNDE SPOR YAPMAK DA BENİM İÇİN AYRI BİR ŞANS DİYE DÜŞÜNÜYORUM.BENCE KAMİKAZEYE GELEN VE SENSEİ İLKAY İLDAŞ EŞLİĞİNDE SPOR YAPAN HERKESİN BU TARZ BAŞARIYA İMZA ATMA ŞANSI ÇOK FAZLADIR.
BEN TÜRKİYE 3.LÜĞÜ ALDIYSAM EĞER BU BENİM BAŞARIMIN YANISIRA İLKAY İLDAŞIN ‘DA BAŞARISIDIR,ÇÜNKÜ O BANA GÜVENİYORDU VE HAKLI DA ÇIKTI.

© 2019, Kamikaze Spor Kulübü | Antalya Karate Kursları. Tüm Hakları Saklıdır.