Kamikaze Karate Paris YOLCUSU

Kamikaze Karate Paris YOLCUSU

Türkiye Karate Federasyonu'nun kulüpler düzeyindeki en önemli organizasyonu olan Türkiye Kulüpler Karate Şampiyonası, görkemli bir şekilde sona erdi.

Büyük Erkekler Takım Kumite kategorisinde katılan Kamikaze Karate Spor Kulübü 44 ilden katılımın olduğu organizasyonda 380 takımdan 1858 sporcunun tatamideki üstün performansları sonucu Türkiye Kulüpler Karate Şampiyonası 3. Sü olarak kupaları ile Antalya'ya döndü.

Üç gün süren heyecan sonunda oluşan genel sıralamanın zirvesini Türkiye'nin 3 büyük ve güçlü belediyelerinin kulüpleri olan İstanbul BB Spor Kulübü, Erzurum Palandöken Belediyesi Spor Kulübü, Kocaeli BŞB Kağıtsporla büyük mücadeleler sonucunda Antalya Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü olarak aynı kürsüde yer almanın gururunu yaşadı.

Sensei İlkay İLDAŞ 2015 Avrupa şampiyonasına katılmaya hak kazandık. Türkiye'nin en güçlü kulüpleriyle kıyasıya inancımızla mücadele ettik tüm sporcularımla elde ettiğimiz başarılar ve şampiyonluklarımız yürekten bağlı olduğumuz karate aşkına, içimizde ki inanç ve hayallerimize kavuşmanın eseridir. 06 Haziran 2015 de Paris'te düzenlenen Avrupa Şampiyonasında da Türk bayrağını dalgalandırmayı hedefledik. Dedi.

© 2019, Kamikaze Spor Kulübü | Antalya Karate Kursları. Tüm Hakları Saklıdır.