Antalya Hayat 4. Demokrasi Katkı Ödülleri'ne muhteşem tören

Yaptığı özel haberler ve röportajlarla Antalya medya camiasındaki yerinin yanı sıra okur severlerin gönüllerdeki yerini de pekiştiren Antalya Hayat Dergisi, Geleneksel Demokrasi Katkı Ödülleri'nin 4.'sünü muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirdi.

Yaptığı özel haberler ve röportajlarla Antalya medya camiasındaki yerinin yanı sıra okur severlerin gönüllerdeki yerini de pekiştiren Antalya Hayat Dergisi, Geleneksel Demokrasi Katkı Ödülleri'nin 4.'sünü muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirdi. Canyon İskele Restaurant'ta düzenlenen geceye siyaset, medya ve sanat dünyasından çok sayıda seçkin konuk katıldı.

TÜM ÇALIŞANLAR SAHNEDE BULUŞTU

Güncel yaşam dergisi Antalya Hayat'ın “4. Geleneksel Demokrasi Katkı Ödülleri” oldukça renkli bir organizasyonla sahiplerini buldu. Gece, Antalya Hayat Dergisi İmtiyaz Sahibi Aynur Eryılmaz'ın derginin künyesindeki isimleri sahneye davet etmesiyle başladı. Fulya İldaş'ın sunumunu gerçekleştirdiği gecede Eryılmaz; Genel Koordinatör A. Naci Baydar, Yazı İşleri Müdürü Mahmut Koçak, Editör-Muhabir Ahmet Balcı, Muhasebe Sorumlusu Cuma Olgun,Graf Tasarım İlknur Ay ve Esin Taşdemir, Hukuk Danışmanımız Av. Reşat Akcan, Gazeteci-Şair-Yazar İbrahim Akdağ ve dergiye röportajlarıyla katkı sağlayan Dicle Meto'yu tüm konuklara tanıttı. Daha sonra ise hep birlikte aile fotoğrafı çektirildi.

ERYILMAZ: “BİZLERİ ONURLANDIRDINIZ”

Geceye gelen belediye başkanlarından işkadınlarına, siyasetçilerden gazeteci meslektaşlarına kadar tüm önemli isimlere teşekkür ederek sözlerine başlayan Aynur Eryılmaz, “Sizlerle bir arada bulunmak aynı havayı teneffüs etmek benim için ayrı bir onur. Burada bulunmakla bizleri onurlandırdınız. Hepinize hoş geldiniz diyorum, sağ olun var olun. Hepimizin ortak sevdası Antalya. Şu bir gerçek ki; hepimiz bu kenti seviyoruz. Ekmeğimizi, rızkımızı burada kazanmaktayız. Bu akşam burada toplanmamızın amacı, Antalya Hayat Dergimizin geleneksel hale getirdiği 4.'sünü düzenlediğimiz “Demokrasi Katkı Ödülü ” gecemizi Antalya'mıza, verdiğiniz emeklerden dolayı, mesleklerinde başarılı olmuş ve dergimize desteklerini hiçbir zaman esirgememiş, bizi bu gecede yalnız bırakmamış dostlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Onlara küçük de olsa bir hatıra kalabilecek plaketlerini vermekten kendim ve dostlarım adına çok mutluyum” dedi.

ÖDÜLLER ALKIŞLAR EŞLİĞİNDE DAĞITILDI

Antalya Hayat'ı bu önemli organizsasyonunda belediye başkanlarından sivil toplum kuruluşlarına, medya temsilcilerinden sanatçılara kadar birçok önemli isim de yalnız bırakmadı. 4. Demokrasi Katkı Ödülleri: Antalya Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Mustafa Sağlam, Mustafa Akaydın, Süleyman Evcilmen, Muhittin Böcek, Hakan Tütüncü, Nurettin Tursun, Emin Özen, İrfan Varol, Ali Özgür Karagöz, Mevlüt Yeni, Canip Can, Ahmet Oruçoğlu, Veli Yavuzcan, Özhan Sade, Can Hakan Karaca, Deniz Karataş, Mehmet Ali Alkan, Şair-Yazar Yusuf Özcan, Süleyman Doğu, Ferhat Sezer, Ömer Faruk Gülşen, İlkay İldaş, Ahmet ve İbrahim Yıldırım'a alkışlar eşliğinde verildi.

Alkışlarla tamamlanan ödül töreni, hep birlikte hatıra fotoğraflarının çektirilmesiyle son buldu.

© 2019, Kamikaze Spor Kulübü | Antalya Karate Kursları. Tüm Hakları Saklıdır.