XL Magazin

Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü 10. Yaşını ve yeni yüzünü karate milli takımı kampı için Antalya'ya gelen sporcuları ile kutladı.

Baş Antrenör ve Karate İl Temsilcisi İsmet TURNA ve Milli Sporcu Akademisyen Antrenör İlkay İLDAŞ, Türkiye'nin dört bir yanından gelen tüm sporculara ev sahipliği yapmanın gururunu yaşadı.

Kamikaze ihtisas spor kulübünden de milli takım seçmelerine katılmak üzere bu kampta çalışmalarını sürdüren sporcularına destek olmak için dev bir pasta keserek eğlence dolu bir zaman geçirdiler.

Genç Antrenör İlkay İLDAŞ, Karate; Sevgi, saygı, hoşgörü, sabır, sükûnet gibi kavramları ve Güç, sürat, konsantrasyon ve denge unsurları ile bedeni ve ruhu sürekli dinamik karşıdakine zarar vermeme prensibine dayanan bir savunma sporudur. Ve KAMİKAZE Karate İhtisas Spor Kulübü bir yaşam yolu ve bir yaşam biçimi olarak yoluna devam edecek. Ayrıca, bu savunma sanatının her yaşta insan tarafından yapılabileceğini bir spor olarak kabul ediyoruz.

Ünlü Sunucu Fulya İLDAŞ, “Baş Antrenör İsmet TURNA ve kardeşim İLKAY'ın en büyük destekçisiyim dedi. Çok inandığım ruh ve bedeni birleştiren, zihni geliştiren bu sporu Antalyalılara Türkiye'nin en doğru isimlerinden öğretilmesi beni mutlu ediyor öyle ki amaçları milli takıma sporcu yetiştirmek olunca onlardan daha çok gururlanıyorum” dedi.

© 2019, Kamikaze Spor Kulübü | Antalya Karate Kursları. Tüm Hakları Saklıdır.